Pandemia Covid-19 pokrzyżowała plany wielu firm – szczególnie taksówkarskich, które odczuły bardzo duży spadek zleceń. Wynika to nie tylko z faktu, że wprowadzono ograniczenia dotyczące przemieszczania się po przestrzeni publicznej, ale także z obawy przed koniecznością wejścia do pojazdu, w którym podróżowało wcześniej wiele osób. Jak wyglądają przejazdy taksówką w dobie Covid-19?

Jakie przepisy wprowadzono w taksówkach w wyniku pandemii Covid-19?

Ze względu na zwiększony reżim sanitarny, kierowcy taksówek powinni mieć założoną przesłonę zabezpieczającą. Klient może również zamówić taki pojazd. W tym celu wystarczy złożyć prośbę do dyspozytora, zamawiając przejazd. Taksówkarze dodatkowo dezynfekują pojazd po kursie. Wszystko po to, aby Klienci nie czuli się zagrożeni. Jeśli obie strony będą zachowywać się zgodnie z przepisami, czyli utrzymają dystans, będą dezynfekować ręce i nosić maseczki, wtedy ryzyko zarażenia koronawirusem jest bardzo niskie. Profesjonalne usługi przewozowe EURO-TAXI wprowadziły możliwość bezpłatnej płatności – przez aplikację oraz kartą w taksówce.

Jak taksówki ułatwiają życie podczas pandemii Covid-19?

Profesjonalne firmy taksówkarskie w dobie pandemii Covid-19, oferują wiele dodatkowych usług. Można zlecić im m.in. zrobienie drobnych zakupów czy wysłanie przesyłki. To idealna propozycja dla osób, które z obawy przed zarażeniem koronawirusem, boją się wychodzić z domu. Takie firmy proponują także odbiór i dowóz dzieci z przedszkoli czy szkół. Bez względu na rodzaj wybranej usługi, zawsze jednak odbywa się za pomocą rozbudowanej i przystosowanej floty pojazdów. Jeśli poszukujesz bezpiecznego transportu, to taxi z Rybnika, jest idealnym wyborem!

Czym się wyróżnia dobra firma przewozowa?

Renomowane firmy taksówkarskie są przede wszystkim otwarte na zmiany i trudności pojawiające się w branży. Zawsze starają się znaleźć niestandardowe rozwiązania, aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa Klientów, komfort oraz zadowolenie. Dzięki temu są w stanie zrealizować każde zlecenie. Specjaliści jak na nich przystało, są bardzo elastyczni i przede wszystkim otwarci na potrzeby Klienta. Właśnie dlatego przed zamówieniem przejazdu, warto przeczytać informacje na ich stronie internetowej, np. o stosowanych zabezpieczeniach.