Komisy samochodowe w Wałbrzychu

Jeśli szukasz samochodu w Wałbrzychu, na pewno zainteresują Cię komisy samochodowe. W mieście działa wiele firm zajmujących się sprzedażą pojazdów. W tym artykule przedstawimy najpopularniejsze i najlepsze miejsca na zakup auta w Wałbrzychu.

 1. KOMISY SAMOCHODOWE Z NOWYMI AUTAMI

Pierwszą grupą komisów samochodowych w Wałbrzychu są te, które specjalizują się w sprzedaży nowych samochodów. W takich miejscach można liczyć na najnowsze modele, kolorowe samochody i bogate wyposażenie. Wśród wałbrzyskich komisów samochodowych z nowymi autami wyróżnia się:

 • Renault Wałbrzych

Znajduje się przy ulicy Koniecpolskiego 5 w Wałbrzychu. Oferta Renault to modele nowe i używane. Komis zapewnia serwis, naprawy oraz wynajem samochodów.

 1. KOMISY SAMOCHODOWE Z UŻYWANYMI AUTAMI

Drugą grupą komisów samochodowych w Wałbrzychu są te, które specjalizują się w sprzedaży używanych samochodów. W takich miejscach można kupić samochód w dobrej cenie, a także skorzystać z opcji finansowania zakupu. Wśród wałbrzyskich komisów samochodowych z używanymi autami wyróżnia się:

 • Auto Bema

Znajduje się przy ulicy Powstańców Śląskich 73e w Wałbrzychu. Oferta komisu to samochody używane, a także serwis, naprawy oraz wymiana opon.

 • MaxCars

Znajduje się przy ulicy Legnickiej 65 w Wałbrzychu. Oferta komisu to samochody używane, a także serwis i naprawy. Komis oferuje także wypożyczalnię samochodów.

 1. NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY WYBORZE KOMISU SAMOCHODOWEGO

Przy wyborze komisu samochodowego warto zwrócić uwagę na kilka kwestii:

 • Ceny – porównaj oferty różnych komisów i wybierz ten, który proponuje najkorzystniejsze ceny.

 • Stan techniczny aut – przed zakupem dokładnie obejrzyj samochód i upewnij się, że nie ma w nim żadnych usterek.

 • Oferowane usługi – wybierz komis, który oferuje kompleksowe usługi, takie jak serwis, naprawy, wymiana opon, wynajem samochodów itp.

 • Opinie innych klientów – przeczytaj opinie na temat danego komisu, zarówno na forach internetowych, jak i na stronie firmy.

 1. PODSUMOWANIE

W Wałbrzychu działa wiele komisów samochodowych, specjalizujących się w sprzedaży nowych i używanych aut. Przy wyborze komisu warto zwrócić uwagę na ceny, stan techniczny samochodu, oferowane usługi oraz opinie innych klientów.

 • Renault Wałbrzych i Auto Bema to przykłady najpopularniejszych komisów samochodowych z nowymi i używanymi autami w Wałbrzychu.
 • MaxCars oferuje także wypożyczalnię samochodów.
 • Nie zapomnij dokładnie obejrzeć samochodu przed zakupem i wybierz komis, który oferuje kompleksowe usługi.