Wybór sukni ślubnej jest dla przyszłej Panny Młodej jest niezwykle ważny. W tym dniu chce wyglądać wyjątkowo i prezentować się świetnie na zdjęciach. Dlatego suknia musi przykuwać uwagę, nawet kosztem wygody. Suknie ślubne z atelier projektantów to wybór dla pań o nieograniczonym budżecie, bowiem ich cena waha się od 10 do nawet 50 tys. złotych. Wśród najpopularniejszych krojów należy wymienić tzw. krój “księżniczki”, czyli suknia rozkloszowana, często z licznymi halkami i koronką. Eleganckie suknie z obniżonym stanem z koronki i atłasu, suknie zwężane w biodrach aż do kolan, następnie rozkloszowane, tzw. “rybki” lub “syreny”, czy nowoczesne krótkie suknie ślubne, dla odważnych pań, które chcą odejść od klasyki. Większość pań wybiera suknie w popularnych salonach i wybrany model szyty jest na miarę.
Kiedy już wybierze się suknie należy spojrzeć na listę przedślubnych sprawunków. Wśród nich znajdzie się samochód do ślubu. Choć pary czasem decydują się na alternatywne rozwiązania w postaci bryczek, czy powozów, to jednak samochody są ciągle najbardziej popularnym wyborem.

Auta do ślubu Poznań

Jeśli jesteśmy z Poznania lub bierzemy w tym mieście ślub, możemy na miejscy wypożyczyć odpowiedni samochód. Wypożyczalnie dają możliwość wynajmu także kierowcy, dlatego nie trzeba szukać odpowiedniej osoby. Wśród oferty znajdują się stare kabriolety i youngtimery, a także nowoczesne samochody wyższej klasy lub limuzyny.